Aktualności

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego w imieniu naszej młodej organizacji wszystkim przedstawicielom samorządu miasta i gminy Ostródy, powiatu ostródzkiego oraz województwa warmińsko-mazurskiego składamy życzenia wielu sukcesów w pracy na rzecz lokalnej społeczności i całego regionu, ciekawych pomysłów, otwartych umysłów i owocnej współpracy z obywatelami, czyli nami 🙂

9 czerwca ostródzka sala kameralna amfiteatru zagrzmi! Zagra ostródzka ChiCha i Ørganek!!!

Formacja ØRGANEK powstała w roku 2013 z inicjatywy jej lidera, Tomasza Organka, początkowo jako Power Trio. Rok pożniej do Adama Staszewskiego (bas) oraz Roberta Markiewicza (perkusja) dołączył klawiszowiec, Tomasz Lewandowski. Jeszcze tego samego roku grupa wydała swój debiutancki album pt."Głupi", który przebojem wtargnął na rynek muzyczny w Polsce zapewniając zespołowi czołówki list przebojów rozgłośni radiowych oraz liczne nagrody i wyróżnienia (m.in. Mateusz Trójki 2014, Szczota Offensywy 2014, Nagroda im.Grzegorza Ciechowskiego 2014, nominacja do nagrody Fryderyk 2015). W latach 2014 - 2016 kwartet dał ponad dwieście koncertów w Polsce i zagranicą, czym zbudował sobie świadomą i wymagającą publiczność, dzięki ktorej album pt. "Głupi" uzyskał status Platynowej Płyty.

Przedstawiamy: "Do zobaczenia w Ostródzie" (hymn Ostróda Reggae Festival)

Mamy ogromną przyjemność przedstawić nowy hymn Ostróda Reggae Festival – „Do zobaczenia w Ostródzie”. Utwór powstał z inicjatywy Piotra Kolaja – dyrektora i producenta festiwalu, który jest autorem muzyki. Produkcją zajął się jeden z czołowych polskich producentów muzyki reggae Krystian „K-Jah” Walczak, do którego kompozycji śpiewali cenieni na świecie wokaliści, jak m.in. Gentleman, Lutan Fyah, Sara Lugo, Runkus, Kelvin Grant. Do współpracy zaproszono muzyków i wokalistów od lat związanych z ostródzkim festiwalem.

Zależy nam na kształtowaniu świadomości odbiorców kultury i sztuki współczesnej oraz stwarzaniu możliwości spotkań artystów z różnych dziedzin sztuki, w celu wymiany doświadczeń i kontaktów oraz wzajemnej inspiracji.

MiO

Zależy nam na kształtowaniu świadomości odbiorców kultury i sztuki współczesnej oraz stwarzaniu możliwości spotkań artystów z różnych dziedzin sztuki, w celu wymiany doświadczeń i kontaktów oraz wzajemnej inspiracji. 

Amore MiO

Chcemy aktywnie uczestniczyć w rozwoju naszego miasta i budować jego pozytywny wizerunek.
#MadeInOstroda jest OK!

Aktualności

18 październik 2017
21 wrzesień 2017

Search