Stowarzyszenie

MiO

Powstanie naszej organizacji jest następstwem współpracy skupiającej grupę Ostródzian wokół idei “Made in Ostróda”. Chcemy aktywnie uczestniczyć w rozwoju miasta, budować jego pozytywny wizerunek. Ostróda, to wiele ciekawych inicjatyw, począwszy od kulturalnych i spotowych po przedsięwzięcia biznesowe, które należy promować i upowszechniać.

Made In Ostróda

Jeszcze jako grupa nieformalna z powodzeniem zorganizowaliśmy na kanwie współpracy z Urzędem Miasta Ostróda, G@ART oraz Centrum Kultury w Ostródzie, wydarzenie kulturalno-muzyczne pod nazwą #madeinostroda (hasło używane w zapoczątkowanych przez nas wcześniejszych działaniach). Odbyło się ono w ostródzkim zamku we wrześniu 2016 roku. Podczas tej imprezy został zaprezentowany pochodzący z Ostródy zespół Parabola. Gościem specjalnym wieczoru były zespoły Tropy oraz  Lao Che.

Stowarzyszenie #madeinostroda powstało w 2016 roku. Jego głównym celem jest działalność na rzecz ogółu społeczności zamieszkującej Ostródę i region warmińsko-mazurski, w celu promocji twórczości i kreowania ciekawych zjawisk w kulturze i sztuce. 

Zależy nam na kształtowaniu świadomości odbiorców kultury i sztuki współczesnej oraz stwarzaniu możliwości spotkań artystów z różnych dziedzin sztuki, w celu wymiany doświadczeń i kontaktów oraz wzajemnej inspiracji. 

Ponadto naszym głównym celem jest kreowanie inicjatyw, promocja i wspieranie firm, produktów, usług i instytucji lokalnych pod wspólną i rozpoznawalną marką regionalną Made In Ostróda. 

Statut MiO [pdf] / KRS 0000658286 / NIP 7412136304 / REGON 36632630100000 

Amore MiO

Chcemy aktywnie uczestniczyć w rozwoju naszego miasta i budować jego pozytywny wizerunek.
#MadeInOstroda jest OK!

Aktualności

18 październik 2017
21 wrzesień 2017

Search